Křišťálové lustry VÝPRODEJ -70%   
Cibulák na Slovensko je možno kupovat zde:: https://www.originalcibulak.sk
 Nové zboží v AKCI 5 +1 ZDRAMA  

 

Způsob dopravy

Doba dopravy 2-3 pracovní dny.Prosíme Vás, do poznámky objednávky napište pobočku pošty nebo depo, kde potřebujete balík vyzvednout. Osobní vyzvednutí na pobočce (depu) České pošty.

99,00 Kč

Doba dopravy 2-3 pracovní dny

119,00 Kč

Doba dopravy 3-5 pracovních dní.Dopravu na vaši adresu zajišťuje společnost DPD.Po vydání zásilky z našeho skladu vás DPD kontaktuje prostřednictvím SMS s termínem doručení. To je následně možné telefonicky přizpůsobit vašim požadavkům.

149,00 Kč

Doba dopravy 3-5 pracovních dní.Osobní odběr v síti výdejních míst DPD Pickup. Nejste doma? Vyzvedněte si balík v čase, který vám bude vyhovovat ve výdejním místě DPD Pickup.

89,00 Kč

Doba dopravy 3-5 pracovních dní.Osobní odběr v síti výdejních míst Uloženka. Nejste doma? Vyzvedněte si balík v čase, který vám bude vyhovovat ve výdejním místě sítě Uloženka

89,00 Kč

Dopravu na vaši adresu zajišťuje společnost DPD, která zaručuje bezpečnou přepravu vašeho zboží.
Po vydání zásilky z našeho skladu vás DPD kontaktuje prostřednictvím SMS s termínem doručení. To je následně možné telefonicky přizpůsobit vašim požadavkům. Upozorňujeme, že jako odesílatel zásilky je uvedena společnost Uloženka, která je zprostředkovatelem této přepravy.

250,00 Kč

Osobní odběr v síti výdejních míst DPD Pickup. Nejste doma? Vyzvedněte si balík v čase, který vám bude vyhovovat ve výdejním místě DPD Pickup.

200,00 Kč

Osobní odběr v síti výdejních míst Uloženka. Nejste doma? Vyzvedněte si balík v čase, který vám bude vyhovovat ve výdejním místě sítě Uloženka

200,00 Kč
350,00 Kč
Cena za dopravu0,00 Kč

Způsob úhrady

 

Objednávka

Produkty0,00 Kč
Doprava a úhrada0,00 Kč
Sleva na tento způsob dopravy a úhrady0,00 Kč
Celkem k úhradě0,00 Kč
 
© Cibulák Dubí Originální